Дешевше ніж у нас бути не може. ПАМ’ЯТАЙТЕ! Розчарування від низької якості триває набагато довше, ніж задоволення від низької ціни.
Повна перевірка перед відправкою на наявність неполадок та налаштування. 

Оплата проводиться в гривнях по актуальному курсу.

Де купити якісні фотопастки для спостереження?

Бажаєте фіксувати рухи лісових тварин для більш ефективного полювання? Тоді фотопастка – це саме те, що Вам потрібно! З її допомогою Ви можете робити якісні та чіткі фотографії лісових мешканців без власної присутності. Наш Інтернет-магазин пропонує Вам широкий вибір фотопасток від надійних світових виробників. У нас Ви можете недорого купити справжню продукцію, яка служитиме Вам впродовж багатьох років. Мешканці Києва, Львова, Івано-Франківська та інших міст України можуть замовити фотопастки онлайн, не виходячи з дому. Завдяки налагодженій системі доставок ми оперативно надсилаємо товар практично по всій країні.
Сьогодні фотопастка отримала значного поширення у лісництві, полюванні та охороні територій. Такої популярності прилад досягнув завдяки своїм перевагам, а саме:

    • компактність (невеликі розміри дозволяють встановлювати прилад практично в будь-якому потрібному Вам місці);
    • багатофункціональність (сучасні моделі фотопасток мають GSM та MMS функції для оперативного обміну інформацією);
    • довговічність (незначне використання енергії батарейок дозволяє приладу працювати в автономному режимі до одного року);
    • широкий асортимент (Ви можете обрати таку фотопастку, яка відповідатиме усім Вашим вимогам);
    • проста експлуатація (прилад легко монтується та знімається).

Непримітний дизайн сучасних фотопасток дозволяє не привертати зайвої уваги, тому відстежити тварину сьогодні дуже легко. Затяті мисливці Києва, Івано-Франківська, Львова та всієї України підтвердять, що камери для спостереження значно полегшують полювання. В каталозі нашого Інтернет-магазину Ви знайдете як найпростіші моделі фотопасток, так і складні прилади з безліччю опцій. Ціна камери для полювання напряму залежить від кількості функцій та матеріалу, з якого виготовлено техніку. Ми надаємо Вам можливість стати власником надійних фотопасток для лісництва від провідних світових фірм. Спішіть замовити фотопастку потрібної моделі, поки вона ще є на складі!